Kurumsal

Biz Kimiz

Antalya Evden Eve Nakliye Hizmetleri 2006’dan beri Antalya evden eve nakliyat,işyeri  ofis nakliyat,eşya paketleme,eşya depolama,asansörlü evden eve taşımacılık gibi hizmetler veren evden eve taşımacılık firmasıdır.

Antalya Evden Eve Nakliye alanında tüm izin belgelerine sahiptir ve yasal olarak hizmet vermektedir.Teknolojik altyapımızı Avrupa standartlarındadır .Eğitimli personelimiz güleryüzlü çağrı merkezi personelimiz ve araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.
Antalya Evden Eve Nakliye sektöründe lider olan firmamız asansörlü, sigortalı taşımacılık ve en önemlisi olan eğitimli, deneyimli, profesyonel ekibimizle 2006 yılından buyana güvenli hizmet vermekteyiz.Evden Eve Nakliyat Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Evden eve, ofis taşımacılığı veya şehirler arası nakliyede firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün kararlaştırıp, ücretsiz olarak hizmet veren müşteri temsilcimiz tarafından, taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin talepleriniz detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızı fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızı gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk, vitrin, piyano vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, askı ile taşınabilecek olan giysiler, özel yapılmış askılı karton kutularla, mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketlenir.