Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmeti evden eve taşımacılıkta en dikkat edilmesi gereken noktadır.Eşyalarınız büyük bir titizlikle paketlenir alınabilecek önlemler gözden geçirilir.Böylece taşınma esnasında eşyalarınızın başına birşey gelmesi engellenmiş olur.

Eşyalarınızın türüne göre en doğru paketleme malzemesi ve yöntemi seçilir.Özenli bir biçimde paketlenen eşyalarınız araç içerisinde doğru bir şekilde konumlandırılır.Taşınma sırasında hiçbir eşyanızın zarar görmemesi için Ispartalı Kardeşler Nakliyat personeli eşyalarınızı doğru bir şekilde paketler ve nakliyesini sağlar.

 

Paketleme Süreci

    • Ispartalı Kardeşler Nakliyat evden eve taşımacılığın paketleme yöntemlerinden biri ağır eşyalarınız küçük kutulara hafif eşyalarınız ise büyük kutulara yerleştirilir.Her bir kutunun içine maksimum 30kg kadar yerleştirme yapılır.
    • Kutulara paketlerken, ağır eşyalar altta ve hafifler, daha kırılgan eşyalar üst tarafa yerleştirilmelidir.
      Bazı eşyaların arasında sürtünmeyi engellemek için kağıt,gazete yerleştirilir.Tabiki kutuların içine eşyalar arası havlu,karton,kağıtlarla doldurmak ekstra bir güvenlik önlemi olarak ezilmeyi zedelenmeyi engeller.
    • Eşyalar çok sıkışık paketlenmez ama kutunun içinde eşyalarında sallanmamasına dikkat ederiz.
  • Kırılgan eşyalarınızın olduğu paketlerin üzerine mutlaka işaretleme yaparız ve en üste yerleştiririz.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir